• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/AdogaTasarim
  • https://www.instagram.com/adogatasarim/
  • https://www.youtube.com/channel/UC7-AWVvS9c02prO5orDoSUw

demoadog

demoadog

Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

         The main purpose of our business, which was established on 01.03.2017 is to design innovative and useful products, especially household appliances, to present them to international markets, to base the satisfaction and trust of the users of our brands.

         All kinds of materials we use in our products are nature-friendly, in their simplest form, free from all unnecessary details, purely, stylish and adding value to your home and work areas are the subjects we pay attention to.

 

         The first version of our design product called Automatic door stopper, which is our first product, was registered in 2016, then version 2.0 in 2017/2018 and version 2.1 in 2023 for USA were developed and put into production.

 

        And…

 

        We offer our products to your liking and use, with our own industrial molds, in the most valuable form without sacrificing quality, and with our high quality after-sales service.

       

Türkçe: 

 01.03.2017 ‘de İzmir’in merkez ilçesi Konak’ta kurulan işletmemizin esas amacı, başta ev gereçleri olmak üzere yenilikçi ve yararlı ürünler tasarlayarak, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunmak, markalarımızın kullanıcılarının memnuniyetini ve güvenini esas almak, yapacağımız ihracatla da ülke ekonomimiz yararına çalışmaktır.

        Ürünlerimizde kullandığımız her türlü malzemenin doğayla dost olması, en sade haliyle gereksiz tüm ayrıntılarından kurtarılmış Sade’ce, şık ve evinize değer katması başlıca özen gösterdiğimiz konulardır.

        İlk ürünümüz olan Otomatik kapı stoperi adlı tasarım ürünümüzün 1. versiyonu 2016 yıllında tescillenmiş, daha sonra 2017/2018 yıllarında 2.0 ve 2023 yılında 2.1 versiyonu geliştirilip üretime geçilmiştir.

       Ve…

       Kendi endüstriyel kalıplarımızla üretilmesi, kaliteden ödün vermeden en değerli haliyle ve satış sonrası yüksek kalite hizmetimizle, ürünlerimizi beğenilerinize ve kullanımınıza sunuyoruz.